SKAMBINK TEL. ☎ 8 634 49925 (nemokama konsultacija ir užsakymai)

 

   Dar kokybiškesni!!!  Kaina nuo 480 Eur.

 Slankiojantys vartai tampa vis populiaresni. Jie yra labai patogūs naudoti, praktiški ir suteikia daugybe  komforto lyginant su varstomais. Šie vartai puikiai tinka gyvenamosiose teritorijose ir pramoninių objektų teritorijose. Slankiojantys vartai įrengiami vidinėje arba išorinėje kiemo pusėje. Jie atidaromi į šoną, išilgai tvoros, todėl užima mažai vietos ir netrukdo įvažiuoti į teritoriją arba išvažiuoti iš jos. Slankiojantys vartai labai patogūs žiemą, norint juos atidaryti nereikia valyti sniego. Siūlome didelį vartų pasirinkimą – nuo paprastų suvirintų iki kalvio rankų darbo. Mūsų meistrai pagamins vartus pagal Jūsų pageidavimus ir parinks prie Jūsų tvoros, kiemo ar  namo derančią apdailą.

 

 Slankiojančių vartų privalumai

Užima labai mažai vietos kieme. 

  1. Vartų konstrukcija yra apsaugota nuo deformacijos bet kokiomis oro sąlygomis.
  2. Žiemą, atidarant vartus, nereikia valyti sniego.
  3. Slankiojantys vartai gali būti gaminami bet kokio pločio ir aukščio.
  4. Tinka visų gyvenamųjų, negyvenamųjų ir pramoninių objektų teritorijoms.

 Vartų įrengimui reikalingas plotas. Norint įrengti slankiojančius vartus reikia žinoti, kad vartai susideda iš dviejų dalių. Pagrindinė vartų dalis yra lygi pravažiavimo pločiui. Vartų atsvara yra apytiksliai lygi 45% vartų pravažiavimo pločio. Pavyzdžiui, jei vartų pravažiavimo plotis yra 3 metrai, tai bendras vartų ilgis su atsvara bus apie 4,5 m. Šis atsumas reikalingas tam, kad vartai galėtų netrukdomai atsidaryti į bet kurį šoną.

 

 Stulpų ir pamato betonavimas

 Gali būti naudojami du ar trys metaliniai keturkampiai stulpai, neplonesni nei 3 mm storio sienele ir nemažesni kaip 60x60 skersmens. Dažnai naudojami ir betoniniai stulpai, dengti klinkeriu ar kitomis dekoratyvinėmis medžiagomis, atsižvelgiant į bendrą aplinką ar tvoros dizainą. Pirmi du stulpai betonuojami atstumu lygiu pasirinktam pravažiavimo pločui, trečiasis – vartų pamato priekyje priešais galinį stulpą.  Trečiasis stulpas reikalingas tik tais atvejais, kai vartų apdaila to reikalauja.

 

Teisingas vartų pamatas turėtų būti vientisas betono luitas, kurio stiprumo klasė ne žemesnė nei C12/15. Pamato ilgis kiek didesnis už vartų atsvaros ilgį, plotis gali svyruoti priklausomai nuo vartų ilgio ir gali būti nuo 1,2 iki 3,0 m, gylis ne mažiau nei 1,20 m.

 


Elektros laidų išvedžiojimas

 Betonuojant stulpus ir vartų pamatą labai svarbu tinkamai išvedžioti arba paruošti vietą elektros laidams, kad vėliau nekiltų sunkumų ar neatsirastų papildomų darbų jungiant vartų pavarą. Kokius laidus reikia vesti, priklauso nuo gamintojo. Svarbu žinoti, kad norint sumontuoti apsaugos daviklius būtina vieną elektros kabelį nuvesti per važiuojamąją dalį į kitoje pusėje esantį stulpą.

 

 Vartų automatika

    Dirbame tik su patikimomis automatikomis, tokiomis kaip Somfy, PROTECO, CAME, SOMMER. Susiekite su mumis ir mes Jums padėsime pasirinkti tinkamą automatiką Jūsų vartams. Visas automatikas galima valdyti vienu pulteliu.

 

 Vartų užpildas ir dekoratyviniai elementai

Vartų užpildas yra tai, kuo vartų rėmas yra užpildomas. Tai gali būti medinės vertikaliai ar horizontaliai išdėstytos lentos, standus ar minkštas vielos tinklas, metaliniai kvadratiniai ar apvalūs strypai su kalviškais puošybos elementais ir t. t. Svarbu, kad derėtų prie Jūsų sukurtos aplinkos ir pastato apdailos.

 

Kita informacija

 – Standartinių stumdomųjų vartų gamyba ir montavimas nuo parengiamųjų darbų iki galutinio rezultato vos per 5 darbo dienas. Nestandartiniai priklausomai nuo vartų dydžio ir rėmo užpildo, trunka nuo 2 iki 3 savaičių.

 – Kiemo vartų rėmo kaina, įskaičiuojant paruošimo ir montavimo darbus, gali būti nuo 450 iki 3000 Eur. Žinomų Vakarų Europos gamintojų kiemo vartų automatikos, atsparios lietuviškam žiemos šalčiui ir vasaros karščiui, kaina yra nuo 350–1200 Eur.Tai priklauso nuo gamintojo,o su nekokybiškomis pigiomis automatikomis mes nedirbame.

 – Konsultacijos teikiamos nemokamai. Jei turite klausimų, prašom susisiekti su mumis nurodytais kontaktais arba atsiųsti užklausą.

 

Vartų duomenys:

  • Vartų rėmas iš keturkampio metalinio vamzdžio 60x40x3 mm.
  • Šaltai valcuota vartų gembė.
  • Prieš dengiant gruntu vartų rėmas yra kruopščiai nuvalomas, gruntuojama kokybišku gruntu, dažoma tik kokybiškais ir ilgaamžiais   dažais.
  • Suvirinimo vietos kruopščiai šlifuojamos, kad nebūtų matyti siūlių.
  • Cinkuoti vežimėliai su metalinių ratukų, išlaikančių iki 1600 kg svorį, komplektu.
  • Vartai gali būti cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu.

Vartai gaminami su metalo ar medžio užpildu, arba be jo.