Hidraulinės rampos

Hidraulinės rampos dažniausiai yra  naudojamos kai  grindų lygis 1200 mm aukštesnis nei prieigos lygis. Hidraulinė rampa skirta padaryti tiltą iš sandėlio į 
 sunkvežimį (furą). Rampos gali būti statomos kampu prailginant tiltelį. Jeigu reikia aptarnauti labai žemas grindis turintį transportą, pavyzdžiui mikro autobusiukus ar  sunkvežimius, rampa gaminama su prailginta ir pasiaurinta platforma. Tokia rampa įgalina žemiau nuleisti platformą išlaikant maksimalų leistiną  kampą į horizontalę.

Mini rampos

Mini rampos tai puikus ekonomininis sprendimas aptarnauti sunkvežimius.  Mini rampos turi nedidelę išlyginamųjų aukščių amplitudę  ir mažą laikančiąją galią – daugiausia 1800 kg, dėl to per jas autokrautuvais krovinių vežti negalima.

 

 

Tentinės rampų sandarinimo rankovės

Tentinės sandarinimo rankovės - tai jungtis tarp krovininio transporto kėbulo ir sandėlio patalpų. Jos užsandarina krovimo aikšteles, atliekant krovimo darbus.

Konstrukcija

Cinkuotas plieninis rėmas sujungtas skersiniais profiliais. Kai sunkvežimis netiksliai privažiuoja, speciali konstrukcija rėmą nuspaudžia gilyn.Tentas užsandarina, bet kartu netrukdo privažiuoti prie vartų. Rankovės šonai ir viršus pagaminti iš  armuotos PVC medžiagos. Plokšti plieniniai traukių strypai, tarp priekinio ir sieninio rėmų, puikiai suformuoja ir įtempia medžiagą. Šios sandarinimo rankovės tipui labai svarbu, kad pastato, prie kurio ji bus tvirtinama, siena būtų lygi. Spalva - juoda.

Veikimo principas

Sunkvežimis privažiuoja atbulas prie angos su sandarinimo rankove. Vairuotojui išlyginti automobilį padeda specialios ryškios ant rankovių šoninių užuolaidų esančios žymos. Sunkvežimio galinei daliai įsirėmus į aukščio išlyginimo aikštelės atramą, sandarinimo rankovės užuolaidos prisispaudžia prie mašinos kėbulo ir anga užsandarinama.